Zelené potraviny

Vidím na sobě i na desítkách mých zákazníků, že mladý ječmen a chlorella GW umí i zázraky. Ze srdce doporučuji: "Zlepšete své zdraví zelenými potravinami. Zjednodušíte si život."


V srpnu 2015 mě seznámila dnes už moje kamarádka a skvělá parťačka Lenka se zelenými potravinami Green Ways. Věděla jsem, že zelené potraviny jsou skvělé a dokáží mnoho, ale měla jsem problém ječmen pít, vůbec mi nechutnal. Na to mi Lenka řekla jestli jsem to zkusila pít v džusu a hned mi ječmen v džusu namíchala a já zjistila, že takhle se to dá vypít úplně v pohodě. Moje děti a manžel také džus uvítali. Dnes po té co se moje tělo odkyselilo piji ječmen ve vodě a už s tím nemám žádný problém.


Ječmen s chlorelou nám dodává do jídelníčku vitamíny a minerály, které nám ,protože jsme většinou odkázáni na chemicky zpracované potraviny a zeleninu a ovoce od prodejců, v jídelníčku chybí. Syn hraje fotbal, a zápasy jsou za každého počasí,což je na imunitu velmi náročné a téměř vůbec není nemocný. Stejně moje dcera, která nastoupila v září 2015 do školky, měla za celý rok dvakrát virozu a antibiotika nikdy neměla. Za to jsem opravdu vděčná.


Také nám ZP dodávají energii a regeneraci po sportu, kterému se všichni věnujeme.

Já sama na sobě pociťuji zlepšení kvality vlasů, pleti a nehtů.

Díky antioxidantům a beta karotenu jsme se na sluníčku nespálili jako obvykle, ale příjemně opálili.

Asi se nebudete divit, že jsem se rozhodla v této „kúře“ pokračovat natrvalo a časem přidala zelené potraviny Green Ways ke svému pracovnímu poslání.


CHLORELLA

Chutná jako oříšky, příjemně voní.

Chlorella GW

VYŽIVUJE, ČISTÍ, DODÁVÁ ENERGII


Jestli vám chlorella nechutná nebo nevoní je to buď známkou překyselení vašeho organismu nebo není dobrá. To druhé s Chlorellou GW nehrozí.


Obsahuje vyváženou škálu biologicky aktivních látek: vitaminy, minerály, stopové prvky. Je jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu a navíc dodává tolik potřebnou vlákninu.


Pomocí nenasycených mastných kyselin optimalizuje hladinu cholesterolu v těle. Regeneruje tkáně, např. jaterní tkáň.


Díky vysokému obsahu hořčíku a železa podporuje krvetvorbu. V neposlední řadě čistí zažívací ústrojí. Povzbuzením činnosti nervové soustavy uklidní tělo i mysl.


Chlorella GW je vyráběna unikátní metodou sprayového sušení (STEAM). Tímto je zaručena vysoká vstřebatelnost nutričních látek, minimálně 80%.

Doporučená denní spotřeba

Chlorella GW

20 tablet denně pro dospělého zdravého člověka. Ideálně 3x denně 6ks nebo 2x denně 10Ks.


Při jedení chlorelly dbejte na dostatečný pitný režim. Každou dávku zapijte 0,3l čisté vody, tím zesílíte detoxikační proces.


Ideálně jezte chlorellu nalačno, 20 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle. Pokud berete léky, zachovejte 1h odstup.


Tabletky chlorelly vnímejte jako organicky pěstovanou zeleninu. Dávkování závisí na vašem životním stylu a zdravotním stavu. Konkrétní dávkování pro vás vám doporučím. 


Předávkování chlorellou (podobně jako předávkování zeleninou) nehrozí.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu. Pytlíček, ze kterého právě chlorellu užíváte, pečlivě uzavírejte.


Chlorella má neuvěřitelnou schopnost do sebe nasát škodliviny a pachy z okolí. Pro její přenášení v tašce nebo kabelce používejte originální krabičku GW.


Chlorella GW neobsahuje žádné další látky, jde o zcela čistý přírodní produkt.

MLADÝ JEČMEN

Je unikátním biologicky aktivním, doslova oživujícím nápojem. "Vyrobila" ho pro nás na míru příroda sama.


Můžete se těšit na dávku vitamínů a minerálů, enzymů či aminokyselin v tom nejlepším možném poměru. Tak je zaručeno maximální využití všemi buňkami a tkáněmi lidského těla. Pyšní se dokonalou vstřebatelností. To se odráží v celkovém zdraví, vyšší imunitě a efektivnějším metabolismu. Jsou mu připisovány regenerační účinky. Má antioxidační efekt a schopnost bránit předčasnému stárnutí organismu.


Kdybychom chtěli získat stejné množství karotenů jako je v jedné čajové lžičce Ječmene GW, museli bychom sníst tři čtvrtě kila salátu. To vysvětluje snadné opalování a také pomoc při alergii na slunce.


Trpíte odvápněním nebo osteoporózou? V jedné lžičce ječmene je tolik vápníku jako v kile bio rajčat.


Pokud chcete hubnout šetrnou cestou, doporučuji velký šejkr (0,5l) ječmene jako náhradu jednoho denního jídla.


Můžete se těšit na dávku vitamínů a minerálů, enzymů či aminokyselin v tom nejlepším možném poměru. Tak je zaručeno maximální využití všemi buňkami a tkáněmi lidského těla. Pyšní se dokonalou vstřebatelností.


Chlorella GW

To se odráží v celkovém zdraví, vyšší imunitě a efektivnějším metabolismu. Jsou mu připisovány regenerační účinky. Má antioxidační efekt a schopnost bránit předčasnému stárnutí organismu.


Šťáva je sušena velmi šetrně, díky minutovému sušení ve sprayové sušičce při teplotě max. 31°C zůstává Ječmen GW „živým“ produktem.

VLÁKNINA,CHLOROFYL

Doporučená denní spotřeba

2x denně rozmíchejte 1 čajovou lžičku ječmene v 200ml šejkru. Pijte ideálně nalačno, 20 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle. Pokud berete léky, zachovejte 1h odstup.


Při přípravě nápoje používejte plastovou nebo porcelánovou lžičku a vodu neperlivou, studenou nebo pokojové teploty.


Zelené potraviny vnímejte jako „koncentrovanou“ zeleninu. Dávkování závisí na vašem životním stylu a zdravotním stavu. Konkrétní dávkování pro vás vám doporučím. 


Předávkování nápojem z ječmene (podobně jako předávkování zeleninou) nehrozí.

Skladování

Chlorella GW

Pro zachování enzymatické aktivity skladujte balení v suchu a temnu. Dózu pečlivě uzavírejte.


Ječmen GW neobsahuje přísady, jde o zcela čistý přírodní produkt. Neobsahuje lepek. 

VITAMÍNY, MINERÁLY, ENZYMY


Jak chlorellu s ječmenem GW získat?


2016 © Copyright by Regenerace organismu, All rights reserved. Developed by www.WML.cz      Úvod | O mně | Detoxikace | Rehabilitace a masáže | Kineziotaping | Zkušenosti | Kontakty